Genel Muayene
Kliniğimizde kedi, köpek başta olmak üzere egzotik hayvanların sağlık sorunlarını gidermek için rutin bakım ve kontrollerini yapmak için hizmet sunmaktayız. Tıbbi cihazların ve ekipmanların yardımıyla dostlarınızın sorunlarını gidermek için çalışmaktayız.
Aşı Uygulaması
Vetipati Veteriner Kliniği bünyesinde, sağlıklı bir bağışıklık sistemi için, yeni literatürlere göre düzenlenen Dünya Küçük Hayvan Veteriner Hekimler Birliği'nin (WSAVA) yayınladığı uluslararası aşı programı uygulanmaktadır.
Mikroçip Uygulaması
Vetipati Veteriner Kliniği bünyesinde, minik dostlarımıza mikroçip uygulaması gerçekleştirilmektedir. Bir aşı uygulama kadar basit ve kısa süren mikroçip uygulaması minik dostlarımıza hayatı boyunca hiçbir rahatsızlık vermemektedir.
Röntgen Ünitesi
Beşeri ve Veteriner Hekimlikte kullanılan en temel Tanı yöntemlerinden bir tanesidir. Kliniğimizde gerek gördüğümüz taktirde bazı;Solunum Sistemi (Akciğerler, Bronşlar,Burun Kanalı), Sindirim Sistemi (Yemek Borusu,Mide,Bağırsaklar),
Laboratuvar
Kliniğimiz laboratuvarında tüm kan biyokimyası analizleri, kan sayımı incelemeleri, gaita(dışkı), deri kazıntısı muayeneleri rutin olarak uygulanmakta ve hastalarımızın problemlerinin tanısı ve en uygun tedavi yönteminin tespiti için en önemli rehberimiz olmaktadır.
Göz Ünitesi
Vetipati Veteriner Kliniğimizde, evcil hayvanların göz hastalıklarının tanısı amacıyla schirmer gözyaşı testi, fluorescein boyama, direkt oftalmaskop ile fundus muayenesi gibi tanısal işlemler, ve göz kapağı, kornea cerrahisi gibi operasyonlar yapılmaktadır.
Diş Ünitesi
Kliniğimizde Diş ünitesi ile kedi ve köpeklerin her türlü ağız ve diş problemlerine çözümler sunmaktayız Dostlarınızın ağız ve diş sağlığı, onların genel sağlığını etkileyen çok önemli bir unsurdur. Dişlerin yüzeylerinde, diş-dişeti birleşiminde ve diş aralarında biriken içinde pek çok mikroorganizma barındıran mikrobiyaldental plak oluşur.
Kısırlaştırma
Minik dostunuzun sağlıklı bir şekilde kısırlaştırılması için Kliniğimizde titizlikle hizmet vermektedir. Kısırlaştırması ile ilgili operasyon öncesi ve sonrası bilgilendirmeleri, bakım ve beslenmesinde dikkat etmeniz gerekenler size mutlaka anlatılır.
Cerrahi Operasyonlar
Minik dostlarımızın tedavisi sırasında bazı durumlarda cerrahi operasyonlara başvurmamız gerekebilmektedir. Özellikle kırık, tümör uzaklaştırılması, yara tedavilerinde cerrahi operasyonlar uygulanabilmektedir. Vetipati Veteriner Kliniği gerekli gördüğü durumlarda, cerrahi ve iç hastalıkları danışman üyelerinden de yardım alabilmektedir.
Yoğun Bakım
Sevimli dostlarımızın bazı hastalık durumlarında tıpkı insanlarda olduğu gibi hospitalize (yataklı tedavi) edilmeleri gerekebilmektedir. Ağır travmalı,koma ve kanamalı hastalar,bulaşıcı ve kronik hastalıklar, uzun süreli tetkikler için hastalarımızı kliniğimizde yatırmamız gerekebilir.
Pansiyon Hizmetleri
Kliniğimizde hekim gözetiminde değerli evcil hayvanlarınız için pansiyon hizmeti verilmektedir. Sınırlı sayıda pansiyon aldığımızdan dolayı lütfen öncesinde randevu alınız.
PetShop Hizmetleri
Zengin çeşitleri ile seçim alternatifi sunan PETSHOP'umuz da tüm ihtiyaçlarınızı bulabilir veya sipariş ederek istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.
Kuaför Hizmetleri
Kliniğimizde nazik ve hijyenik kurallardan ödün verilmeden kuaför hizmeti verilir. Serdivan, Adapazarında minik dostlarımıza kuaför hizmetlerimiz yalnızca tıraş ve banyo olmayıp aynı zamanda İlaçlı Banyo, Anal Kese Temizliği, Tırnak Kesimi yapılmaktadır.
SOSYAL MEDYA

VETİPATİ VETERİNER KLİNİĞİ
Arabacıalanı Mah. 541. Sk. No: 8/2 Adem Çerlek İş Merkezi Serdivan - Sakarya / TÜRKİYE
Tel: 0541 403 7766 - yagmur@vetipati.com

WhatsApp'tan Bize Yazın