Hakkımızda

VETİPATİ VETERİNER KLİNİĞİ Vetipati Veteriner Kliniği, Veteriner Hekim Nurhak Maide BAKKAL tarafından Serdivan / SAKARYA'da kuruldu. Kliniğimiz, güncel tıbbi gelişmeleri takip ederek minik dostlarınızın semptomdan teşhise tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılamayı, can dostlarımızın sesi olmayı misyon edinmiştir. Amacımız “Dostunun sesini dinle!” sloganı ile minik dostlarınızın sesi olmak, hak ettikleri sağlıklı ve kaliteli yaşamı onlara sizin desteğinizle sunmaktır. Vetipati Veteriner Kliniği olarak, sizlere ve hayvanlarınıza hizmet verirken vazgeçilmez değerlerimiz; - Etik ve Deontolojik olarak Veteriner Hekim ünvanını en iyi şekilde temsil etmek. - Hayvanların yaşam kalitelerini mümkün olan en üst seviyede tutmak. - Güvenilir olmak. - Çevreye saygılı olmaktır.

Dosyalar

Kedi ve Köpekler İçin Zehirli Bitkiler
Veteriner Farmakoloji ve Toksikoloji Derneği ile Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği tarafından hazırlanmış olan posteri indirebilirsiniz.
Hayvan Hakları Bildirgesi 
Hayvan Hakları Bildirgesi'nin tam metnini indirebilirsiniz.
5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu 
5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nun tam metnini indirebilirsiniz.
SOSYAL MEDYA
VETİPATİ VETERİNER KLİNİĞİ İstiklal Mah. Bağlar Cad. No: 18/1 Serdivan - Sakarya / Türkiye Tel: 0541 403 77 66 E-posta: nurhakvetipati@gmail.com Web: www.vetipati.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın